08Lis(Lis 8)17:0010(Lis 10)15:00Kurs Nowe Życie

Szczegóły wydarzenia

Kurs Nowe Życie to weekendowe rekolekcje, które są wyjątkową okazją do osobistego spotkania z realnie działającym, żywym Bogiem.

Przygniata Cię wspomnienie choroby, której doświadczyłeś? Straciłeś grunt pod stopami? A może jesteś zwyczajnie zmęczony swoim życiem? Przygniata Cię ciężar codzienności? Trudne relacje ze współmałżonkiem, kłopoty w wychowaniu dzieci, troska o życie dorosłych dzieci, problemy w pracy, samotność? Boisz się i nie widzisz perspektyw na przyszłość?

A może masz już wszystko poukładane, a jednak nie jesteś szczęśliwy, czegoś Ci brakuje? A może po prostu jesteś znudzony swoim życiem, bo już dawno nic ciekawego się w nim nie wydarzyło?

Każdy moment – zarówno ten obfitujący w radość, jak i ten przeniknięty smutkiem i cierpieniem – jest dobry, żeby dać się porwać Duchowi Świętemu i doświadczyć spotkania z Jezusem, który chce przemieniać Twoje życie. Pozwolisz MU? Odważ się! Zaryzykuj! Podejmij decyzję i przyjdź na nasz kurs.

Zarezerwuj sobie czas na kurs:
w piątek od 17:30 do 22:00
w sobotę od 8:00 do 21:30
w niedzielę od 8:00 do 14:00

Informacje: Zapewniamy kawę, herbatę i ciastka, a dodatkowo kolację w piątek, obiad i kolację w sobotę oraz ciepły posiłek w niedzielę. Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na e-maila: kontakt@snebelchatow.pl

Odpowiedzialni za kurs: Marzena Skibińska, ks. Grzegorz Marcinek SCJ

more

Time

8 (Piątek) 17:00 - 10 (Niedziela) 15:00

Lokalizacja

Dom Parafialny w Parafii NMP Matki Kościoła i Św. Barbary w Bełchatowie (Księża Sercanie), Al. Kard. St. Wyszyńskiego 40, 97-400 Bełchatów.