Szkoła Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego w Bełchatowie

Ogłoszenia po spotkaniu Wspólnoty w dniu 07.02.2024 r.

1. Wielkimi krokami zbliża się Wielki Post. Są wśród nas osoby które co roku uczestniczą w „Ekstremalnej Drodze Krzyżowej”. Jest to piesza, nocna wędrówka z rozważaniami i stacjami drogi krzyżowej. Jeśli ktoś chciałby w tym roku odbyć drogę krzyżową w takiej właśnie formie, to prosimy o zgłaszanie się do Tomasza Skibińskiego.


2. Podjąłem decyzję o odejściu naszej wspólnoty z Filii SNE Gliwice. Nasza wspólnota dalej pozostaje częścią SESA Polska, dalej jesteśmy w rejonie gliwickim w strukturze SESA, ale funkcjonujemy w niej jako odrębna, samodzielna szkoła lokalna.


3. Następuje zmiana jeśli chodzi o nasze środowe spotkania formacyjne. Zmiana dotyczy tylko trzeciej środy miesiąca. Otóż w każdą trzecią środę miesiąca będziemy więcej czasu poświęcać na modlitwę. Podczas tego spotkania będziemy większy nacisk kłaść na uwielbienie Boga poprzez
śpiew. W związku z tym, w trzecią środę miesiąca nie będzie nauczania, a także kawiarenki. Zmiana wprowadzana jest na czas nie określony.


4. Za tydzień spotykamy się na spotkaniu formacyjnym w Domu Parafialnym w sali nr 14 o godzinie 19:00.

Autor: Rafał Simkowski

Scroll to Top