Szkoła Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego w Bełchatowie

Ogłoszenia po spotkaniu Wspólnoty w dniu 03.01.2024 r.

1.Bogu niech będą dzięki za dar wspólnej Eucharystii i modlitwy. Dziękuję również wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie.

2. Na chwilę obecną czas na świadectwa będzie po Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie. Jeśli ktoś chciałby podzielić się świadectwem doświadczenia w swoim życiu Miłości Bożej to proszę się zgłaszać do lidera wspólnoty.

3. W uroczystość Objawienia Pańskiego tj. w sobotę 6 stycznia, zapraszamy na Orszak 3 Króli, który rozpocznie się Mszą Świętą w naszej parafii o godzinie 12:00.

4. Wojownicy Maryi zapraszają na konferencję Pana Jacka Pulikowskiego pt.: „Ostateczna bitwa o rodzinę.” Konferencja odbędzie się w najbliższy wtorek tj. 9 stycznia po wieczornej Mszy Świętej o godzinie 18:00 w naszym kościele.

5. Na ręce Iwony Erkiert składam podziękowania dla wszystkich osób, które pomogły zorganizować zabawę sylwestrową. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc.

6. Za tydzień spotykamy się w Domu Parafialnym w sali nr 14 o godzinie 19:00 na spotkaniu formacyjnym. Prosimy zabrać ze sobą Pismo Święte i zachęcamy aby do tego czasu rozważać Ewangelię z dnia 10 stycznia. Sigle można znaleźć na naszej stronie internetowej w kalendarzu.

Z Panem Bogiem i do zobaczenia na następnym spotkaniu.

Autor: Rafał Simkowski

Scroll to Top