Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Pozdrawiamy wszystkich obecnych na środowym spotkaniu naszej Wspólnoty. Szczególnie gorąco witamy obecnych na spotkaniu uczestników ostatniego kursu N.Ż., a tych którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu zapraszamy na następne, nie zapomnij, Bóg Cię kocha i czeka na Ciebie. Cieszymy się Waszą obecnością i zachęcamy do współpracy ze Słowem Bożym. Na ręce Pani Dyrektor dla całej ekipy składamy serdeczne podziękowania za przygotowanie i realizację ww. wspomnianego kursu

Dziękujemy Iwonie za poprowadzenie modlitwy i wstępne przedstawienie cytatów ze Słowa Bożego, na których opierać się będzie nauczanie w następną środę ( Gal 6,2 ; Jk 5,5-15; Mt 18,19 ), dziękujemy także diakoni muzycznej za wsparcie w czasie modlitwy. Po modlitwie i wstępie zgromadziliśmy się w małych grupkach dzielenia , aby skupić się na ww. wymienionych cytatach, dzieliliśmy się tym co dane słowo wlewa w nasze serca. Po spotkaniu w Małych grupkach , kontynuowaliśmy nasze spotkanie na wspólnej integracji w kawiarni parafialnej.

Ogłoszenia:

  1. Za tydzień spotkanie w sali nr 14 w domu parafialnym o godzinie 19-00. Prosimy o punktualność. Rozpoczynamy od wspólnej modlitwy, a po modlitwie będzie nauczanie. Pierwszy rok formacyjny uda się z Jolą Lepką do oddzielnej sali na swoje nauczanie , dla pozostałych nauczanie poprowadzi Iwona w sali nr 14.
  2. Przypominamy, żeby na spotkania przynosić ze sobą Pismo Święte, jest to nasz fundament, na którym budujemy naszą formację.
  3. Zachęcamy, aby każdy postawił sobie pytanie: „Kiedy ostatni raz uczestniczyłem/łam w kursie formacyjnym SESA jako uczestnik?”

Z Panem Bogiem i do zobaczenia na następnym spotkaniu!

Autor: Piotr Pieronkiewicz