Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Pozdrawiamy wszystkich obecnych na środowej mszy Św. odprawianej w intencjach naszej Wspólnoty , a także w intencji uzdrowienia duszy i ciała  jak i tych , którzy tym razem nie mogli się z nami spotkać i modlić.

Dziękujemy ks. Grzegorzowi za sprawowanie Eucharystii, wygłoszoną homilię a także poprowadzenie adoracji Pana Jezusa. Dziękujemy także diakoni muzycznej i wszystkim, którzy zaangażowali się w czasie Eucharystii i modlitwy.

Ogłoszenia:

  1. W najbliższy weekend ( 10-12 listopada ) odbywa się w naszej parafii kurs Nowe Życie, prosimy o modlitwę w intencji tego dzieła, za uczestników i posługujących, aby doświadczyli wyjątkowego spotkania z żywym Bogiem i byli otwarci na działanie Ducha Św. Prosimy również osoby, które by mogły wesprzeć naszą inicjatywę o upieczenie i przyniesienie ciasta.
  2. Z Sekretariatu Misji Zagranicznych Księży Sercanów otrzymaliśmy informację i podziękowania, które dotyczą ostatniej zbiórki surowców. Kwota jaką udało się uzyskać w czasie tej inicjatywy to niemal 9900 zł. Środki zostaną przekazane na budowę studni w Czadzie. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i zaangażowali się w to dzieło. Szczególne podziękowania dla Magdy, która od samego początku koordynuje tą inicjatywę.
  3. W sobotę 11 listopada obchodzimy 105 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zachęcamy wszystkich w duchu patriotyzmu i duchu troski o przyszłość naszej Ojczyzny do modlitwy a także o wywieszenie flagi narodowej.
  4. Następne spotkanie będzie 15 listopada w sali nr 14 w domu parafialnym o godzinie 19:00 na grupkach dzielenia. Przez najbliższy tydzień będziemy rozważać/medytować nad określonymi fragmentami ze Słowa Bożego, które zostaną rozesłane przez Animatorów do swoich grupek.

Z Panem Bogiem i do zobaczenia na następnym spotkaniu !

Autor: Piotr Pieronkiewicz