Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Pozdrawiamy wszystkich obecnych na środowym spotkaniu Wspólnoty jak i tych , którzy tym razem nie mogli się z nami spotkać i modlić.

Dziękujemy Rafałowi oraz diakonii muzycznej za poprowadzenie modlitwy na początku spotkania.

Na spotkaniu poruszaliśmy temat związany z pieniędzmi. Czy pieniądze są dobre czy złe, czy w ogóle są potrzebne? Z dyskusji wynikło, że w obecnych czasach niestety bez pieniędzy nie da się funkcjonować, zarówno tych fizycznych jak i elektronicznych. Poruszony był również temat finansów Wspólnoty. Przedstawiony został stan na chwilę obecną, czyli ile mamy w kasie oraz z jakich źródeł pozyskujemy finanse jak również jakie mamy najczęstsze wydatki. Największą część wpływów do naszej kasy stanowią dobrowolne datki członków i sympatyków Wspólnoty oraz ofiary składane podczas Mszy Św. w intencji naszej Wspólnoty. Przy okazji omawiania finansów poruszony został również temat tzw. dziesięciny.

Ogłoszenia:

  1. We Wspólnocie wraca funkcja Dyrektora Wspólnoty – jest to osoba, która odpowiada za formację SESA, czyli za wszystkie kursy.
  2. Następne spotkanie Wspólnoty będzie w środę 8 listopada o godzinie 19:00 w kościele i będzie to Msza Św. w intencji naszej Wspólnoty oraz w intencji uzdrowienia duszy i Ciała.
  3. W dniach 10-12 listopada odbędzie się kurs Nowe Życie.

Zapisać na kurs można się tutaj:

Z Panem Bogiem i do zobaczenia na następnym spotkaniu !