Szkoła Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego w Bełchatowie

Ogłoszenia po spotkaniu Wspólnoty w dniu 11.10.2023 r.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Pozdrawiamy wszystkich obecnych na środowym spotkaniu Wspólnoty jak i tych, którzy w tym dniu nie mogli się z nami modlić i spotkać.

Dziękujemy Rafałowi za rozpoczęcie spotkania oraz za poprowadzoną modlitwę. W dalszej części spotkania Rafał dzielił się kolejnymi sugestiami i propozycjami dotyczącymi zmian w funkcjonowaniu Wspólnoty, przedstawił co można by zmienić i w jaki sposób , abyśmy nic nie stracili a zyskali więcej czasu dla naszych domowych Wspólnot. Jedną z pierwszych zmian jest reorganizacja „Kawiarenki” po spotkaniu. Zamiast dotychczasowej formy, gdzie każda grupka była odpowiedzialna za przygotowanie „Kawiarenki” dla Wspólnoty na poszczególne spotkania, teraz będziemy korzystać z Kawiarni parafialnej, a koszty będzie pokrywać Wspólnota. Zyskujemy czas, który trzeba by było poświęcić na zakup potrzebnych „surowców” oraz ich odpowiednie „zaaranżowanie”, środki , które by trzeba było ponieść, aby przygotować „Kawiarenkę” można wrzucić do skrzynki z datkami, będzie na pokrycie kosztów Kawiarni Parafialnej. Będziemy przyglądać , czy jest to dobra droga i jak będzie potrzeba , będziemy szukać innych rozwiązań.
Rafał prosił również o modlitwę w intencji poszukiwania i wyboru osoby, która byłaby odpowiedzialna za I rok formacyjny. Jeżeli ktoś, czuje, że mógłby się tym zająć i podoła temu zadaniu to niech zgłasza się do Rafała.

Ogłoszenia:
1. Następne spotkanie Wspólnoty będzie w środę 11 października w sali nr 14 o godz. 19, prosimy o punktualność. Pamiętaj!!! Im bardziej Ci się nie będzie chciało
przyjść, tym bardziej musisz przyjść, niech nasza „sala na górze” będzie zapełniona po brzegi, aby trzeba było przynieść dodatkowe krzesła. Jest to trzecia środa, dlatego będzie spotkanie w grupkach.

2. W dniach 10-12 listopada odbędzie się kurs Nowe Życie
Na kursy można zapisać się na stronie: https://snebelchatow.pl/kursy/zapisy-na-kursy/

Z Panem Bogiem i do zobaczenia
SNE Najświętszego Serca Jezusowego

Scroll to Top