Myślę, że łatwiej będzie mi porozumieć się z moim tatą, że znajdę tę siłę dzięki wspólnocie.

Beata

Wcześniej brakowało mi czegoś w mojej wierze. Potrzebowałam znaków, czegoś co mnie utwierdzi w mojej wierze i dostałam namacalne dowody, bo Jezus wiedział, że tego potrzebuję.

Małgorzata

Idę w swoje środowisko mówić o sile modlitwy, o kluczowej i najważniejszej relacji w życiu człowieka. Relacji z Bogiem.

Kasia

Zobaczyłam swoje lęki i przejrzałam się w lustrze Słowa. Zamartwiałam i bałam się o dzieci, wnuki, męża i  innych, chcąc, jak mówią bliscy, „uleczyć cały świat”. Od 19 sierpnia wiem, że nie muszę, bo Jezus się troszczy, wystarczy westchnąć. Chwała Panu!

Bożena

Świadectwo o nieczystości, uzdrowienie zranień i przejście z ciemności do światła- zostawiłam, całkowicie oddałam trudności Jezusowi.

Bogusława

Kurs pokazał mi oczywistą prawdę, że jestem umiłowaną córką Boga, taką, jaką sobie wymarzył. Pokazał mi również, że nie jestem sama ze swoimi problemami.

Dorota

Kurs był dla mnie wielkim przeżyciem. Oddałam Jezusowi to, co gnębiło moją duszę, a wydawało się, że mam to uporządkowane. Odczułam wielką radość, wolność i miłość oddając Jezusowi moje kłopoty.

Alicja

Moje ręce były zamknięte na Jezusa. To on ciągle wyciągał ręce do mnie.

Bogusława

Kurs Maria Magdalena postawił mnie na nogi po szpitalu. Dodał sił i pokazał, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Marta

Kurs Maria Magdalena pomógł mi zrozumieć, że moja kobiecość to atut, dar, którym mogę dzielić się z innymi.

Gabriela

Pan uwolnił mnie od myśli męczących. To były złe myśli o przeszłości. Chwała Panu za to! Nie chcę wracać do przeszłości, ale iść i nieść Chrystusa. Chcę być dla wszystkich „dobra jak chleb”.

Krystyna

Poprzez spokój mogę być milsza i mieć więcej cierpliwości, a zarazem być cieplejsza dla swoich bliskich. Mam nadzieję, że tak będzie, a z Panem Bogiem wszystko jest możliwe. Chwała Panu!

Renata

Czuję się spokojna, wyciszona, bez obaw o przyszłość, bo wiem, że jestem córką Boga i Bóg pragnie mojego dobra. Dziękuję za wszystko.

Grażyna