Szkoła Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego w Bełchatowie

Kurs Maria Magdalena

UWAGA! LISTA UCZESTNICZEK ZOSTAŁA ZAPEŁNIONA! OD DZIŚ PRZYJMUJEMY  WYŁĄCZNIE ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ!

Chcesz odkryć na nowo, co to znaczy być kobietą? Chcesz dowiedzieć się, co o tym myśli Bóg? Na tym kursie nie tylko ucieszysz się swoją kobiecością, ale dowiesz się także, jak to powołanie realizować na co dzień! Zadbaj o siebie, oderwij się na jeden weekend od pędu życia! Na kursie zatrzymasz się nad swoim wnętrzem, naładujesz baterie, uporządkujesz relacje, fałszywe myślenie na swój temat… i wiele innych spraw, które być może zamiatasz pod dywan od lat. Spotkasz Jezusa, który patrzy na Ciebie i widzi Twoje piękno!

Kurs poprowadzi SNE św. Jana Chrzciciela (Częstochowa) wraz ze SNE Najświętszego Serca Jezusowego (Bełchatów), nie czekaj – zapisz się już dziś, liczba miejsc ograniczona!

Zapisać się można poprzez naszą stronę internetową – zakładka „zapisy na kursy”; bezpośredni link do zapisów:
https://snebelchatow.pl/kursy/zapisy-na-kursy/

Ofiara na pokrycie kosztów kursu: 140 zł

Miejsce: Dom Parafialny w Parafii NMP Matki Kościoła i Św. Barbary w Bełchatowie (Księża Sercanie), Al. Kard. St. Wyszyńskiego 40, 97-400 Bełchatów.

Informacje: Zapewniamy kawę, herbatę i ciastka, a dodatkowo kolację w piątek, obiad i kolację w sobotę oraz ciepły posiłek w niedzielę. Nie zapewniamy noclegów. Wszystkich przyjezdnych prosimy o kontakt – służymy informacjami o sprawdzonych, dobrych, tanich noclegach w Bełchatowie. Należy zabrać ze sobą na kurs Biblię, notatnik, długopis, okulary jeśli ich używasz i lekarstwa na własne dolegliwości. Oprócz tego otwarte serce. Wszelkie pytania prosimy kierować na e-maila: kontakt@snebelchatow.pl

Na kurs zarezerwuj sobie czas od 17:30 w piątek do 16:00 w niedzielę (godziny orientacyjne – szczegółowy rozkład każdego dnia podajemy na bieżąco).

Odpowiedzialni za kurs: Iwona Erkiert, ks. Rafał Bysiek

Scroll to Top