Szkoła Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego w Bełchatowie

Kolejny kurs Nowe Życie ODWOŁANY

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną jesteśmy zmuszeni odwołać Kurs Nowe Życie, który zaplanowany był na 27-29.03.2020 r. 

Kurs Nowe Życie to weekendowe rekolekcje, które są wyjątkową okazją do osobistego spotkania z realnie działającym, żywym Bogiem.

Jesteś zmęczony swoim życiem? Przygniata Cię ciężar codzienności? Choroby, trudne relacje ze współmałżonkiem, kłopoty w wychowaniu dzieci, troska o życie dorosłych dzieci, problemy w pracy, samotność? Nie widzisz perspektyw?

A może masz już wszystko poukładane, a jednak nie jesteś szczęśliwy, czegoś Ci brakuje? A może po prostu jesteś znudzony swoim życiem, bo już dawno nic ciekawego się w nim nie wydarzyło?

Każdy moment – zarówno ten obfitujący w radość, jak i ten przeniknięty smutkiem – jest dobry, żeby dać się porwać Duchowi Świętemu i doświadczyć spotkania z Jezusem, który chce przemieniać Twoje życie. Pozwolisz MU? Odważ się! Zaryzykuj! Podejmij decyzję i przyjdź na nasz kurs.

Zarezerwuj  sobie czas na kurs:

  • w piątek od 17:30 do 22:00
  • w sobotę od 8:00 do 21:30
  • w niedzielę od 8:00 do 14:00

Ofiara na pokrycie kosztów kursu: 60,00 złotych.

Miejsce: Dom Parafialny w Parafii NMP Matki Kościoła i Św. Barbary w Bełchatowie (Księża Sercanie), Al. Kard. St. Wyszyńskiego 40, 97-400 Bełchatów.

Informacje: Zapewniamy kawę, herbatę i ciastka, a dodatkowo kolację w piątek, obiad i kolację w sobotę oraz ciepły posiłek w niedzielę. Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na e-maila: kontakt@snebelchatow.pl

Scroll to Top