Pan Bóg dał mi spokój serca i radość. Zabrał strach, lęk, gniew, ból i zazdrość – w niecałe 3 dni!

Kasia

Bóg uzdrowił moje serce. Ogarnął mnie niesamowitym spokojem. Dał mi nadzieję na lepszą przyszłość. Zapewnił mnie o swojej miłości. Dał mi wskazówki jak dalej żyć – że tylko życie z Bogiem ma jakąkolwiek radość i sens.

Dorota

Pan Bóg podczas kursu uświadomił mi czego ode mnie oczekuje. Droga z Nim nie będzie łatwa i usłana różami, ale jestem w stanie podjąć to wyzwanie. Możliwe że sprawił to Duch Święty, który napełnił mnie miłością. Ciągle jeszcze nie mogę uwierzyć w to, co działo się na kursie. Dla mnie jest to niewytłumaczalne i alogiczne. Pan Bóg chce abyśmy się nie smucili, a trwali w Nim i byli wytrwali. Dziękuję za otrzymane łaski!

Adam

W czasie kursu Bóg ubogacił moje życie, przelał miłość, którą będę się dzieliła.

Kasia

Doświadczyłam miłości Boga, działania Ducha Świętego, modlitwy uwielbienia. Wspólnotowej radości.

Krystyna

Bóg pokazał mi, że jest Panem i Królem całego świata! Podbudował mnie na duszy i dodał otuchy na dalsze lata życia. Bóg zapłać!

Andrzej

Kurs przybliżył mi i uświadomił, że Bóg mnie kocha. Wzmocnił moją wiarę. Przekonałem się, że wspólnota daje siłę.

Sławek

Bóg wiele powiedział mi słowami Pisma Świętego. Jezus dał mi pokój serca oraz radość przebywania we wspólnocie.

Stanisław

Bóg w czasie kursu wyciszył mnie. Otworzył moje myśli i serce na głoszenie Słowa Bożego.

Magdalena

Uzyskałem możliwość poukładania fragmentów w jedną całość, dzięki czemu zyskałem wewnętrzny spokój.

Adrian

Podczas tego kursu doświadczyłam niesamowitej atmosfery miłości i dobroci ze strony wszystkich uczestników kursu, a przede wszystkim miłości Bożej. Pan Bóg odpowiedział na moją prośbę rozwiązania pewnego problemu, z którym zmagałam się od jakiegoś czasu. Już drugiego dnia kursu w sposób namacalny zauważyłam działanie Boga w tym temacie. Chwała Panu!

Henryka

Pan Bóg podczas kursu dał mi poczucie spokoju. To nowe doświadczenie, bo na co dzień nie odczuwam spokoju i bezpieczeństwa.

Karolina