W kolejnym roku działalności naszej Wspólnoty tj. od listopada 2019 roku do września 2020 r., planowaliśmy przez 3 soboty tj. 30.11.2019 r.; 25.04.2020 r.; 26.09.2020 r. kontynuować akcję zbiórki surowców wtórnych (makulatury, złomu, baterii, nakrętek, płyt CD, puszek, telefonów komórkowych i komputerów), ze skupu których całkowity dochód przeznaczony zostanie na sercańskie misje. Niestety w związku ze zmianą w styczniu 2020 r. przepisów prawa związanych z gospodarką odpadami, a potem zaistniałą sytuacją epidemiologiczną byliśmy zmuszeni do zakończenia naszej „przygody ze śmieciami”. W związku z tym w roku 2020 nie odbędzie się już żadna akcja.

2019 r. to już drugi rok naszej akcji, w którym gromadziliśmy środki na budowę szkoły podstawowej w Colon w Czadzie.

Partnerem branżowym akcji przez cały okres jej trwania było Centrum Recyklingu COMPRA z Bełchatowa.

Koniecznie obejrzyj filmik informujący o tym jak i dlaczego prowadziliśmy misyjną zbiórkę surowców wtórnych.

 

 

 

 

W kolejnym roku działalności naszej Wspólnoty tj. od listopada 2019 roku do września 2020 r., przez 3 soboty tj. 30.11.2019 r.; 25.04.2020 r.; 26.09.2020 r. będziemy kontynuowali akcję zbiórki surowców wtórnych (makulatury, złomu, baterii, nakrętek, płyt CD, puszek, telefonów komórkowych i komputerów), ze skupu których całkowity dochód przeznaczony zostanie na sercańskie misje.

To już drugi rok naszej akcji, w którym gromadzimy środki na budowę szkoły podstawowej w Colon w Czadzie.

Zbiórka nadal prowadzona będzie przez naszą wspólnotę na terenie miasta Bełchatowa. W listopadzie na terenie parafii Miłosierdzia Bożego na osiedlu Bińków, a w czerwcu i wrześniu w parafii pw. NMP Matki Kościoła i Świętej Barbary na osiedlu Dolnośląskim.

Partnerem branżowym akcji jest Centrum Recyklingu COMPRA z Bełchatowa.

Koniecznie obejrzyj filmik informujący o tym jak i dlaczego prowadzimy misyjną zbiórkę surowców wtórnych.