O tym, że Jezus pragnie i ma moc dać Nowe Życie każdemu człowiekowi, który tego zechce, przekonywaliśmy w Bogdanowie, w Parafii p.w. Przenajświętszej Trójcy w niedzielę 10 marca 2019 roku.

Członkowie naszej wspólnoty w poruszających świadectwach opowiadali o swoich życiowych doświadczeniach, w których spotkali żywego Boga. Boga który pomimo ich słabości i ułomności nigdy ich nie pozostawił i nie przestał o nich walczyć. Boga, który cały czas stał obok i pukał do ich drzwi by wejść i uzdrowić ich ze smutku, samotności i beznadziei.
Każda z osób dających w tym dniu świadectwo mówiła o tym, że od Jezusa Chrystusa otrzymała nowe życie, pełne ciepła, miłości i planów na przyszłość, ale także o tym, że Bóg ma plan na takie życie dla każdego…,każdego kto zechce otworzyć Mu drzwi.
Ponad to, ludzie obecni w tym dniu na Mszach świętych mieli okazję zobaczyć poruszające przedstawienie ukazujące tak Boga i Jego miłość, jak i ludzkie słabości, które chyba są nam bliższe niż mogłoby się to na pierwszy rzut oka wydawać.