Szkoła Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego w Bełchatowie

Kurs Nowe Życie – Kraków 5-7.10.2018 r.

Już wiem, że jestem ukochanym dzieckiem Boga. Czuję tą Miłość! Duch Święty wlał w moje serce pokój. Teraz wiem jak bardzo potrzebuję wspólnoty, by móc dalej umacniać się w Chrystusie.

Małgosia

Przeżycie chrztu w Duchu Świętym napełniło mnie Bożym pokojem. Modlitwa wstawiennicza dodała mi sił w pokonywaniu trudności życia – MAM TERAZ BOŻĄ MOC I SIŁĘ DO DZIAŁANIA!

Monika

Bóg dał mi spokój wewnętrzny.

Grzegorz

Bóg dał mi doświadczenie pokoju i wiary.

Agata

Otrzymałem doświadczenie Boga w Trójcy Świętej. Bóg pokazał mi moje przywary i zaczął we mnie działać. Dał mi doświadczenie Bożej miłości – miłości matczynej i ojcowskiej.

Stanisław

Zrozumiałam, że jestem szczęśliwym człowiekiem i że już wiele od Pana Boga otrzymałam.

Danuta

Na tym kursie Bóg wzmocnił moją wiarę.

Ewa

Bóg dał mi poznać, że bywam krytyczna wobec innych i przez kapłana pomógł rozeznać jak dobrze to wykorzystać.

Agnieszka

Pan Bóg pokazał mi, że idę dobrą drogą. Doświadczyłam wylania Ducha Świętego i przeżyłam wspaniałą spowiedź.

Lidia

Otrzymałam łaskę spokoju i pozbyłam się strachu. Doświadczyłam poczucia wspólnoty.

Kinga

Bóg utwierdził mnie, że jestem na dobrej drodze, wiele razy dał mi odczuć wewnętrzne ciepło i pokój serca. Poprzez innych ludzi dał pocieszenie.

Mariusz

W czasie kursu Pan Bóg uzdrowił moją duszę i ciało. Moje kolano! Chwała Panu i wam kochani!

Janina

Pan Bóg uświadomił mi, że jestem Jego córką i sprawił, że inaczej spojrzałam na siebie. Zobaczyłam nową siebie. Bóg uwolnił mnie od lęku i przytłoczenia moimi grzechami. Zachęcił bym skupiła się na rozwoju a nie blokowała się skupiając na grzechach. Bóg pozwolił mi osobiście spotkać się z Duchem Świętym choć myślałam, że na to nie zasługuję i nie jestem gotowa. Dziękuję Ci Panie Boże za nowe życie, które mi dałeś. Postaram się go nie zmarnować!

Twoja Córka Ela

Dziękuję Panu Bogu za to, że mogłam uczestniczyć w tym kursie. Dziękuję za „nowe życie”. Uświadomiłam sobie w jakim obszarze muszę jeszcze popracować nad sobą. Bogu niech będzie chwała i cześć i uwielbienie za wszystko! Życzę organizatorom Kursu Nowe Życie błogosławieństwa Bożego.

Grażyna

Doświadczyłam zaśnięcia w Duchu Świętym. Poczułam jak jakaś siła od góry wchodzi przez głowę i popycha mnie do tyłu. Nie czułam upadku tylko niesamowitą błogość w środku. Otworzyłam oczy. Osoby które modliły się nade mną podały mi ręce. Byłam szczęśliwa. Czułam radość i pokój w sercu. Chwała Panu!

Renata

Myślałem, że potrafię oddać kontrolę Bogu, ale uświadomił mi, że nie oddałem Mu kontroli.

Jacek

Bóg dał mi doświadczenie wspólnoty, obecności Ducha Świętego, oddania Bogu całego niepokoju związanego z moją obecną sytuację. Wierzę, że On to wszystko poprowadzi i mnie nie zostawi.

E

Bóg bezpośrednio wskazał mi kierunek dalszego rozwoju.

Jarek

Bóg dał mi doświadczyć, że jestem Jego dzieckiem ukochanym, że nie jestem sama. Dał mi też pokój serca.

Anna

W czasie kursu Bóg umocnił moją wiarę. Dał mi poczucie miłości i tego, że jestem dzieckiem Bożym. Przeżyłam dobrą spowiedź i zaznałam radości i spokoju serca.

Paulina

Uświadomiłam sobie, że można żyć inaczej wielbiąc Jezusa w każdej sytuacji życiowej. Uświadomiłam sobie wielką moc Ducha Świętego.

Jadwiga

Na kursie Pan Bóg powiedział do mnie „Czekałem na Ciebie”! Bardzo to przeżyłam. Płacząc z wielką radością przyjęłam to!

Julia

Bóg mnie utwierdził.

Piotr

Uzyskałem dar cierpliwości.

Szymon

Bóg pomógł mi zrozumieć co czuję i co powinnam w sobie zmienić.

Magda

Bóg dał mi świadomość, że nie muszę zasługiwać na Jego uwagę i miłość. Że mnie kocha, bo jest dobry, a nie dlatego, że ja jestem dobra.

Magdalena

Oddałem moją rodzinę pod opiekę Matki Bożej.

Aleksander

Pan Bóg dał mi umocnienie w wierze. Utwierdził mnie w przekonaniu, że jestem na dobrej drodze. Czuję się kochana, zaopiekowana, silna w Panu. Wiem, że wszystko co się działo w moim życiu i co będzie się działo jest potrzebne i będzie dobre. Mam w sobie gotowość do słuchania Ducha Świętego i podążania za Jego podpowiedziami.

Renata

Bóg zesłał mi błogi spokój po oddaniu mu grzechów. Dał mi radość bycia z Nim na zawsze.

Anna

Scroll to Top