Jeśli odkryłeś Biblię i pragniesz ją nie tylko czytać, ale i rozumieć, przyłącz się do uczniów podążających z Jerozolimy do Emaus. To do nich dołącza się Nieznajomy, który w drodze wyjaśnia im Pisma. Nalegają, by pozostał z nimi. Poznanie Pisma doprowadza ich do poznania Jezusa. On sam zaprasza Ciebie do tego samego! Pragnie, by i Twoje serce pałało miłością do Słowa Bożego, byś poznając Je i Nim się karmiąc, nawiązywał głębszą relację z Jezusem – Słowem.

Kurs Emaus odbędzie się w dniach od 21 do 23 września 2018 roku. 

Warunkiem uczestnictwa w kursie Emaus jest wcześniejsze przeżycie kursu Nowe Życie.

Ofiara za kurs: 60,00 złotych składana jest po przyjeździe w trakcie recepcji.

 Miejsce: Dom Parafialny w Parafii NMP Matki Kościoła i Św. Barbary w Bełchatowie (Księża Sercanie), Al. Kard. St. Wyszyńskiego 40, 97-400 Bełchatów.

Informacje: Zapewniamy kawę, herbatę i ciastka, a dodatkowo kolację w piątek, obiad i kolację w sobotę oraz ciepły posiłek w niedzielę. Nie zapewniamy noclegów. Wszystkich przyjezdnych prosimy o kontakt – służymy informacjami o sprawdzonych, dobrych, tanich noclegach w Bełchatowie. Należy zabrać ze sobą na kurs Biblię, notatnik, długopis, okulary jeśli ich używasz i lekarstwa na własne dolegliwości. Oprócz tego otwarte serce. Wszelkie pytania prosimy kierować na e-maila: snebelchatow@gmail.com.

Na kurs zarezerwuj sobie czas od 17:30 w piątek do 16:00 w niedzielę (godziny orientacyjne – szczegółowy rozkład każdego dnia podajemy na bieżąco).

Odpowiedzialni za kurs: Anna Jaz oraz ks. Krzysztof Satoła SCJ.

Zapisz się klikając ten link!