Szkoła Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego w Bełchatowie

Kurs Nowe Życie 23-25.02.2018 r.

Doznałam w niesamowity sposób spotkania z Duchem Świętym. Zapamiętam to do końca mojego życia. Dziękuję, że jesteście i niesiecie taką wspaniałą posługę.

Krystyna

Pan Bóg dał mi coś takiego, abym się nie przejmował tym, co będzie w mojej przyszłości, bo On sam to poukłada.

Jerzy

Zauważyłem jak bardzo Bóg jest mi potrzebny w życiu. Dostrzegłem jakie moje życie było dotąd puste bez Boga. Bóg dał mi na kursie przekaz wiary, otwartość serca i zrozumiałem sens nauczania. Odkryłem na nowo w sobie Ducha Świętego.

Stanisław

Pan Bóg poruszył moim sercem, wnętrzem. Wlał w nie spokój i wiosnę. Pewność, że z Nim mogę wszystko. Wzbudził wielkie emocje krzyża i zesłania Ducha Świętego.

Katarzyna

Bóg otworzył moje serce na działanie Ducha Świętego. Dał doświadczenie grzeszności mojej duszy.

Zbigniew

Bóg otworzył moje serce na działanie Ducha Świętego.

Karolina

Pan Bóg w czasie kursu dał mi dużo spokoju. Przeżyłam cudowny czas w towarzystwie mądrych i troskliwych osób.

Ania

Pan Bóg podczas kursu zrobił dla mnie bardzo wiele. Dał mi przeżyć nowe życie, którego wcześniej nie miałem okazji poznać.

Robert

Bóg przypomniał mi, że mnie kocha, że jestem dla Niego ważna. Dotkną mnie przez Ducha Świętego i pokazał, że mogę doświadczać Jego miłości. Bóg otworzył mnie na doświadczenie Jego obecności, na poszukiwanie Go w życiu.

Anetta

Przeżyłam głęboko oddanie grzechów, to było trudne i bolesne acz niezwykle uświadamiające jaki dar dał nam Jezus.

Ania

Doznałem wewnętrznego spokoju, wyciszenia, sposobu na dalsze życie bez gniewu.

Marcin

Bóg wprowadził w moje życie spokój i radość. PRAWDZIWIE!

Marta

Pan Bóg w czasie trwania kursu dał mi spokój wewnętrzny i dał mi do myślenia o tym co mam dalej robić w życiu.

Emil

Bóg uświadomił mi, że jest jedyną odpowiedzią na moje wszystkie pytania i słabości, Zrozumiałam, że stare muszę sobie o tym przypominać, że miłość Boga Ojca jest bezwarunkowa i nie muszę na nią zapracować. Pokazał mi strefy w moim życiu, w których nadal chciałabym sama królować, panować, a które powinnam Mu oddać. Otworzyłam się bardziej na działanie Ducha Świętego.

Weronika

Poczułam się przez Boga wyróżniona, ukojona. Zobaczyłam Jezusa tańczącego wśród nas – nie znałam Go takiego. Poczułam się hojnie obdarowana darami, których jeszcze nie poznałam i ma poczucie, że nie spodziewałam się takiej hojności. Czuję jakby łaska otrzymana od Boga się ze mnie przelewała. Czuję się przebudzona, albo bardziej rozszerzona duchowo i jestem wdzięczna.

Kasia

Pan Bóg „powiedział” że mnie kocha, że ma mnie wyrytą na swoich dłoniach, że jestem jego dzieckiem i wystarczy oddać Mu siebie całą, swoją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, a moje życie będzie proste. Problemy są tylko w mojej głowie, a teraz ich miejsce wypełnił Duch Święty. Dziękuję za wspaniałe przeżycie.

Ewa

Uświadomiłam sobie, że Pan Bóg odkupił już wszystkie moje grzechy, więc grzesząc nie dokładam Mu ciężaru teraz, bo On go już poniósł na krzyż, bo moje winy są już zmazane krwią Pana Jezusa. Świadomość, że nie da się być bezgrzesznym jest dobra – nie obciąża mnie już tak bardzo. Podoba mi się także świadomość, że dla Boga jestem piękna pomimo moich słabości, grzeszności. Chociaż jestem jak ta połamana róża. Uświadomiłam sobie i wypowiedziałam to, czego bałam się wypowiedzieć – nazwałam moje grzechy.

Kinga

Oddałam swoje słabości Panu Bogu. Oddałam swoje grzechy Jezusowi. Jestem nowym człowiekiem. Spełniają się moje marzenia, widzę w tym wyraźnie rękę Boga. To kurs pomógł mi rozeznać oczekiwania Pana wobec mnie. Trafiłam na kurs w trudnej sytuacji mojego życia. Teraz po ukończeniu kursu otrzymałam od Pana wewnętrzny spokój, wyciszenie i zrozumienie mojej sytuacji i mojego stanu. Doznałam oczyszczenia duszy. Dziękuję ks. Krzysztofowi, posługującym, a przede wszystkim Jezusowi Chrystusowi i Duchowi Świętemu.

Maja

Dzięki uczestnictwu w kursie jestem spokojniejsza i czuję się szczęśliwsza. Dziękuję Bogu że mogłam to przeżyć.

Barbara

Bóg przyprowadził mnie na ten kurs mimo mojego oporu (nie dam rady, za długo, że ze względu na moje choroby nie wytrzymam). Byłam zapisana na kurs, ale nie miałam chęci przyjść. Wcześniejsze modlitwy do Ducha Świętego zadziałały, ponieważ będąc w kościele, zmusił mnie do przyjścia na kurs. Doświadczyłam działania Ducha Świętego i zaczynam nowe życie. Jezu ufam Tobie nie pozwól mi zboczyć z tej drogi.

Halina

 Pan Bóg okazał mi szacunek. Pokazał, że nie zrobi nic, na co nie wyrażę zgody. Dał mi poznać, że moja wiara jest słaba. Pokazał mi mój grzech.

Kasia

Pan Bóg sprawił, że wreszcie poczułam spokój w sercu i w umyśle. Wyciszyły się wszystkie moje negatywne myśli i uczucia.

Monika

Na pewno zmieniłem się, gdyż w niedzielą rano żona stwierdziła w domu, że jestem inny. Podczas kursu otrzymałem rozwiązanie problemu, którego nie umiałem rozwiązać w relacji mąż – żona. Utwierdziłem się w przekonaniu, że Bóg zawsze pomaga, gdy się o to prosi. Myślę, że moja wiara, nadzieja i miłość przejdą na wyższą orbitę – bliższą i milszą Bogu.

Grzegorz

Bóg zmienił moje podejście do spowiedzi św. poprzez pokazanie mi konkretnych znaków w sobotę. Dał mi wewnętrzny spokój i wyciszył – a jestem osobą nerwową. Doświadczyłem radości po wylaniu Ducha Świętego.

Konrad

Bóg uzdrowił mnie fizycznie z bólu brzucha, na który bardzo cierpiałam w ciągu ostatnich 2 tygodni. Poczułam miłość ojca, której nie miałam nigdy. Bardzo dziękuję za możliwość udziału w tym kursie.

Iwona

Cały kurs bardzo mi się podobał. W ogóle nie męczyło mnie siedzenie wiele godzin. To czego się nauczyłam zostanie w mojej głowie. W czasie kursu Jezus przyszedł do mojego serca, poczułam Go mocno i bardzo pokochałam.

Renata

Scroll to Top