Szkoła Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego w Bełchatowie

Kurs Nowe Życie 20-22.10.2017 r.

Po trzech miesiącach borykania się ze zranieniem Pan Bóg dał mi spokój w sercu oraz poczucie, że nie muszę sobie z tym radzić sama. Pierwszy raz czuję, że wszystko się ułoży.

Ola

W Kursie uczestniczyłem wraz z moją żoną. Bóg sprowadził pokój i wzajemne zrozumienie do mojego małżeństwa. Była to dla nas okazja do zbliżenia się do Boga i do siebie wzajemnie.

Konrad

Na Kursie Bóg wzmocnił moją wiarę i doświadczył wylaniem Ducha Świętego.

Andrzej

W trakcie kursu Bóg mnie …. zaszokował, nauczył pokory, przebaczenia innym, otworzenia się na innych ludzi, napełnił radością.

Tomasz

Bóg dał mi możliwość zajrzenia w głąb siebie i pokazał mi rany, które miałam głęboko ukryte, a które oddziaływały na moje życie i mnie pogrążały. Pomógł mi chociaż w części powybaczać niektórym osobom w moim życiu. Ale przede mną jeszcze sporo do wybaczenia, bo to jest trudne. Wiem, że jest przy mnie i że to się uda.

Magda

W trakcie kursu Pan Bóg odpowiedział na moje pragnienia i modlitwy. Otrzymałam wszystko to, o co Go prosiłam. On najlepiej wie czego mi trzeba, bo zna mnie. Uświadomił mi jak bardzo mnie kocha a ja kocham Jego. Dziękuję Mu za to, że zaprosił mnie na ten kurs i zmienia moje życie.

Marzena

Scroll to Top