Szkoła Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego w Bełchatowie

Kursu Nowe Życie 22-24.04.2016 r.

Pozwolił mi uporządkować sprawy zawodowe. Pomógł przebaczyć ludziom, którzy mnie skrzywdzili, zwłaszcza w pracy. Dziś rozumiem że to, co wydarzyło się dwa miesiące temu i wydawało się końcem świata, tak naprawdę było początkiem nowego życia. Uwierzyłam że Bóg ma swój plan. Pozwolił mi znowu uwierzyć że to wszystko ma sens !!!

Agnieszka

Uczynił mnie spokojniejszą, silniejszą.

Sylwia

Pokazał mi wspólnotę.

Maria

Wypełnił me serca Miłością, Wiarą i chęcią do przeżywania oraz głoszenia słowa Bożego.

Łukasz

Wzmocnił moją wiarę, przez to że go lepiej poznałem.

Krzysztof

Bóg upomniał się o mnie.

Marcin

Bóg potwierdził i pokazał mi, że żyjąc dalej bez wspólnoty nie wzrastam, ale powoli uschnę bez rozwoju w Jego Duchu.

Ewa

Kiedy szłam na spotkanie, to było wiele przeciwności? Jakie? Brak auta, męża w domu, gorączka, imieniny do przygotowania, wyjazd syna. Ale się udało! To był Duch Święty!, w którego nigdy nie wierzyłam aż do dzisiaj. Bóg dał mi bezpieczeństwo. Wychodząc nie mam tylko złych myśli o dzieci rodziców pracę; czuję się zaopiekowana. Bóg  pozwolił, że jestem spokojna w sercu.  Nie targają mną tylko emocje: lęki i strach. I chyba najważniejsze: wiem po co żyję. Czułam w środku pustkę. Bardzo bałam się śmierci. To się zmieniło. Chciałabym w  tym wytrwać. Proszę Cię o to Panie!

Justyna

Jestem wdzięczna Panu za to, że powstała wspólnota w Bełchatowie. Kurs ten odpowiedział na wiele moich pytań, które mnie ciągle nurtowały.

Anna

Spojrzałam na moje życie zupełnie inaczej. Bóg pokazał mi jaka jestem słaba. Ale zarazem spotkała mnie duża łaska, miłość, inni ludzie super.

Ania

Podczas tego kursu doznałam wielkiej łaski . Pan Bóg poprzez działanie Ducha Świętego sprawił, iż po kilku latach przystąpiłam do sakramentu pojednania. Poczułam ogromną ulgę, radość i szczęście. Teraz czuję, że jestem wolna i lekka, radosna i szczęśliwa. Bardzo dziękuję Panu Bogu, że pozwolił mi tutaj być i przeżyć to co przeżyłam.

Agnieszka

Na tym kursie dowiedziałam się dużo nowego, czego nie wiedziałam. Miałam różne momenty, zachwiania,  były one dla mnie trudne.

Stanisława

Doświadczył mnie Miłością Bożą.

Monika

Na kursie doświadczyłam miłości Boga. Oraz tego, że nigdy mnie nie opuszcza, a subtelnie i za pomocą innych ludzi troszczy się o mnie.

Anna

Bóg otworzył moje serce, na nowo uświadomiłam sobie jak bardzo mnie kocha i to miłością bezwarunkową, na zawsze. Wiele rzeczy również sobie uświadomiłam, w związku z tym co mam czynić aby być bliżej Boga.

Kasia

Ujawnił tajemnicę Ducha Świętego. Pokazał kim jest Duch Święty i ile wnosi do naszego życia, mojego życia.

Krystian

To był dla mnie czas oddechu, refleksji, przemyślenia, doświadczenia obecności Boga. Na nowo odrodził pragnienie, dotknął bardzo delikatnie i głęboko, po raz kolejny doświadczył tym, że nie muszę sama. Wzmocnił przekonanie, że tak na serio chcę być Jego.

Karolina

Scroll to Top