2016_02_07_kurs_nowe_zycie_po_raz_piaty

Za nami piąta bełchatowska edycja kursu Nowe Życie. Tym razem w kursie wzięło udział aż 70 osób z Bełchatowa i okolic. Jesteśmy przekonani, że był to czas szczególnej łaski dla wszystkich, uczestników kursu, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie, chcąc  doświadczyć bliskości Jezusa oraz odnowić lub pogłębić z Nim relację. O tym, jak w trakcie tego weekendowego spotkania uczestnicy kursu doświadczyli miłości Jezusa, piszą w swoich świadectwach, które publikujemy w zakładce „Świadectwa”.

Wdzięcznym sercem otaczamy wszystkich posługujących w czasie kursu, uczestników oraz tych, którzy wspierali nas swoją modlitwą.

Jeśli i Ty chciałbyś rozgrzać swoje serce i otworzyć je na Bożą Miłość, to już dzisiaj zapraszamy Cię do naszej parafii na kolejny kurs Nowe Życie, który odbędzie się w kwietniu 2016 r.

Natomiast w każdą środę o godz. 19:00 zapraszamy do Domu Parafialnego, do sali nr 14 na spotkanie modlitewno-formacyjne naszej wspólnoty.