Bóg zaprosił mnie na kurs i pomógł przetrwać do końca, jednocześnie nie czułem zmęczenia ani znudzenia, jedynie ciekawość i zainteresowanie. Uczucie spokoju.

Karol

Bóg dotknął mnie na kursie, zapoczątkował (mam nadzieję) moje NOWE ŻYCIE.

Ewa

Bóg na tym kursie zrobił to, iż pokazał mi, że Di mnie „kocha” Miłością bezinteresowną.

Zbigniew

Pokazał swoją miłość, pokazał że jestem potrzebny, że chce przeze mnie działać, usystematyzował moją wiedzę na temat Jego samego.

Krzysiek

Utwierdził mnie w wierze, która niegdyś bardzo podupadła.

Tomek

Bóg na tym kursie przypomniał mi i podpowiedział, że zaniedbałam swoją grupę modlitewną. Dowiedziałam się tu, że słabłam, bo za mocno odsunęłam się i oddaliłam od swojej grupy modlitewnej.

Arleta

Bóg dał mi spokój, wyciszenie, radość.

Anna

Bóg sprawił (dał łaskę) bycia Kurs i trwania na kursie, bo po mojemu nie wiem czy bym nie uciekł albo czy bym w ogóle dotarł na niego.

Krzysztof

Powtórnie uświadomił, że działanie/obecność Ducha Świętego to rzeczywistość, którą mogę doświadczać na co dzień.

Dawid

Na kursie „Nowe Życie” poznałam Boga takiego jakiego wcześniej Go nie widziałam. Zobaczyłam, że był przy mnie przez całe życie, czekał z wyciągniętą dłonią na moje „TAK”, zobaczyłam, że czekał cierpliwie, spokojnie, z uśmiechem na twarzy, z łagodnością, zawsze obok.

Ula

Bóg uświadomił mi jeszcze bardziej, że bez Niego nie poradzę sobie w życiu. On jest moją siłą i mocą – JEMU UFAM NAJBARDZIEJ!:)

Edyta

Bóg na tym kursie zrobił dla mnie coś niesamowitego. Poczułam się kochana i zaczynam coraz bardziej wierzyć w Jego miłosierdzie. Poczułam, że On ma wielką moc, a nie czary. Bóg może mi pomóc wyjść 29-31.05.2015 z lęków. Dać uwolnienie. Poczułam, pomimo spowiedzi, spokój ducha większy niż dotychczas oraz to, że bez Niego sama zginę. Może inaczej – wiem to.

Dominika

Bóg przyprowadził mnie tutaj, by skruszyć pancerz, który sobie zbudowałam. Na kursie poczułam, jak pancerz pęka i poczułam, jak zaczynam godzić się z samym sobą – ze swoimi wadami, niedociągnięciami. Jestem, jaka jestem i taką kocha mnie Bóg.

Beata

Na kursie Nowe Życie Bóg pokazał mi, że jest cały czas blisko mnie i podaje mi swoją dłoń bym się jej uchwycił i szedł za Nim.

Andrzej

Bóg zrobił bardzo wiele dla mnie, przemienił moje serce, wlał do środka wiele Łaski, Miłości Bożej, radości, nadziei na lepsze jutro mimo wielu moich życiowych przeciwności i trudności, dał mi dużo siły na pokonywanie ich. Bóg odmienił moje życie na NOWO.

Beata

Bóg dzięki temu kursowi: pozwolił mi poznać wspaniałych, ciepłych ludzi; pokazał dużo aspektów, z którymi wcześniej nie miałam za wiele do czynienia; podniósł na duchu, dał wewnętrzny spokój; dał 23-25.03.2015 nadzieję na lepsze życie; motywacje do rozwoju duchowego; pokazał, że wszyscy, nawet ja mają swoją niepowtarzalną wartość.

Ewelina

Bóg uświadomił mi jak wiele było ran w moim sercu, których doświadczyłam przez Ultra całe moje życie i które doprowadziły do tego, że czułam się bezwartościowa i nie umiałam sobie przebaczyć, a później pokazał mi, że mimo wszystko On mnie kocha i że jestem jego ukochanym dzieckiem =)

Ewa =)

Duch Święty przyszedł do mnie. Zaznałam spokój, poprawiła się atmosfera. W domu nie usłyszałam, że są to zajęcia w sekcie, jak to miało miejsce wcześniej.

Wiesia

Przychodząc na ten kurs nie wiedziałam czego mam się spodziewać. Ten kurs uświadomił mi, że Bóg naprawdę istnieje. Tak naprawdę poznałam Pana Boga na nowo. Bóg na tym kursie dał mi nadzieję, że od teraz moje życie będzie inne – lepsze. Bóg dał mi dużo miłości i przepełnił mnie ogromną, niewyobrażalną radością. Jestem szczęśliwa, że Bóg mnie zaprosił na to spotkanie i wskazał mi drogę, którą od teraz mam podążać. Chwała mu za to.

Magdalena

Bóg pokazał mi, jak bardzo mnie kocha i że tylko ON może mi dać prawdziwą miłość.

Anna

Bóg oczyścił moją duszę z grzechów. Dał duszy radość, spokój, bardziej pogłębiłam swoją wiarę.

Ela

Pan Bóg przybliżył mnie bardziej do siebie. Uświadomił mi, że On mnie bardzo kocha i to za darmo i że jestem dziedzicem Jego Królestwa, tylko że muszę tak żyć, aby być godną Jego dziedzictwa i z Niego skorzystać, tzn. nie zmarnować. Pan Bóg dał mi poznać i odczuć Jego miłość, radość i pokój serca. Dał mi Ducha Świętego w Jego zaśnięciu-spoczynku. Niesamowite. A tak się wzbraniałam przed spoczynkiem i to dwa razy. Drugi raz odczułam, jakby przeszedł obok mnie z silną mocą i mnie powalił.

Danuta

Uświadomił mi jak bardzo mnie kocha, to że jest zawsze blisko i zawsze działa w moim życiu.

Karolina

Bóg poprzez pomoc Ducha Świętego i naukę Jezusa Chrystusa wskazał mi drogę, którą mam podążać by Top być lepszym oraz starać się dzielić nauczaniem z innymi nie tylko w ramach wspólnoty.

Arek

Zmienił moje podejście do życia, Bóg mnie odmienił.

Bogusia

Pan Bóg zrobił dla mnie to, że mogłem się Jego dotknąć chociaż na chwilę. Chciałbym wytrwać we wspólnocie, w modlitwie. Amen.

Staś

Pan Bóg mnie oczyścił i otworzył bardziej na ludzi. Pokazał, że nie jestem sama.

Ela

Potwierdził moją miłość do mnie. Uświadomił ile jeszcze mogę zdziałać w relacji z Nim.

Michał

Otworzył serce, dał ukojenie, pokazał że jest żywy i trzeba WIERZYĆ.

Krzysiek

Bóg dał mi wyciszenie, pokój serca, radość z bycia dzieckiem Bożym, dziedzicem, spojrzenie na moje życie i trudności z akceptacją.

Aleksandra

Bóg dał mi doświadczyć swojej wiernej i bezwarunkowej miłości jaką ma dla mnie.

Beata