Szkoła Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego w Bełchatowie

Kurs Nowe Życie 23-25.10.2015 r.

Bóg pokazał, że jest zawsze ze mną, w tych gorszych, trudniejszych chwilach i że nigdy nie odejdzie, że kocha mnie bezwarunkowo i będzie ze mną przez całe życie. Dzięki Niemu odkryłam siebie na nowo. Chwała Panu!

Katarzyna

Bóg pokazał mi, że na zmianę nigdy nie jest za późno.

Michał

Pan Bóg pokazał mi, że jest Panem całego mojego Basics życia. Jest ze mną w każdej chwili, kiedy tylko pozwolę, mogę poczuć Jego obecność. W czasie kursu otrzymałam nowe życie. Chwała Panu!

Karolina

Bóg pokazał mi grozę grzechu i radość przebaczenia, radość 2015 życia i wierzę, że uwolnił mnie od moich problemów.

Zbigniew

Kurs Nowe życie pokazał mi, że Bóg mnie kocha pomimo wszystko, pomimo moich wcześniejszych błędów, wad. Pokazał mi, że dla Niego zawsze jestem dobra i piękna. Dał mi przez to poczucie własnej wartości i że z nim mogę zmienić się na lepsze i zaakceptować siebie taką jaka jestem, bo to On mnie stworzył i miał w tym jakiś swój cel dla mnie i może dla innych.

Marzena

Pan Bóg pokazał mi, że ludzkie myślenie jest niczym przy Bożej Mądrości. Jezus wie jak dotrzeć do każdego i potrafi wyprowadzić człowieka z największego dołu, do którego człowiek wpada przez grzech. Bóg pokazuje mi cały czas, że miłość jest lekarstwem na każdą chorobę. Pan Bóg pokazał mi, że trzeba uwierzyć sercem, aby móc przyjąć wszystko, co ma dla nas do zaoferowania, aby nasze życie było w obfitości.

Krzysztof

Pan Bóg przekonał mnie, żebym tak łatwo się nie zniechęcała,  nie poddawała się. Obudził moje pragnienia. Pan Bóg powiedział mi, że bardzo mnie kocha i akceptuje taką, jaka jestem. Próbował też przekonać, że jestem ważna i potrzebna oraz że na zbawienie wcale nie muszę sobie zasłużyć, że już go doświadczam. Bóg zapłać!

Kasia

Pan Jezus pokazał mi, że jestem dla niego ukochanym dzieckiem, dziedzicem. Ukochał mnie miłością bezwarunkową. Zaprosiłam Go w każdą dziedzinę mego życia, zdjęłam koronę, gdzie byłam sama królem. Oddałam Mu swoje życie, a On dał mi nowe życie, w którym On będzie drogowskazem, drogą. Napełnił moje serce miłością, radością, którą mogę przekazywać innym. Zmienił priorytety w moim dalszym życiu, Jezus dał mi nowe życie. Chwała Panu!

Wanda

Bóg odmienił mnie duchowo. W życiu jest najważniejsza miłość do Pana Jezusa i musimy jej się poddać.

Marta

Bóg pokazał mi jak bardzo mnie kocha, miłością bezinteresowną, za darmo. Postawił na mej drodze osobę, która przytuliła mnie tak po Ojcowsku, gdyż mój tato nigdy mnie nie przytulił, a nie żyje już dzisiaj. Ostatnio czułam też taką pustkę w moim życiu, Bóg wypełnił ją. Szukałam, co mam zrobić z tą pustką i znalazłam. Chwała Bogu za ten czas!

Elżbieta

Pokazał mi Bóg, że to On, jeśli jest na pierwszym miejscu, to wszystko jest na miejscu. Wszystko prowadzi ku dobremu. Wystarczy oddać to Bogu i zaufać.

Jola

Pierwsze wylanie Ducha Św. przeżyłam w 1994 r. i oddałam swoje życie Jezusowi. Pan Bóg się mną posługuje, ale potrzebowałam silnej wspólnoty i nowego doświadczenia. Kurs Nowe Życie dał mi to, czego oczekiwało moje serce. To jest poczucie bycia kochaną, akceptowaną taka jaką jestem, a przede wszystkim bogactwo przeżyć duchowych. Dziękuję, Bóg zapłać.

Elżbieta

Bóg pokazał mi, że dopóki nie będę gotowa na przyjmowanie całkowite Darów Ducha Świętego, to ich nie otrzymam. Bóg tym samym liczy się ze mną, bo kocha mnie wyrozumiałą miłością Ojca i Matki, których przez całe życie mi brakowało i brakuje. Jednak Miłość Boga jest bezwarunkowa dla mnie i obecna, gdy tylko jestem w stanie ją przyjąć.

Ania

Myślę, że będę spokojniejsza, chociaż trochę. Poza tym Bóg zachęcił mnie do bycia we wspólnocie oraz czytania i korzystania z Pisma Św.

Leokadia

Zrozumiałem jaki jestem malutki, ile pracy przede mną. Bóg ukazał mi kierunek, w którym powinienem zdążać.

Wojciech

Będę czekał na efekty działania Pana Jezusa, obserwując siebie na codzień, wsłuchując się w opinie innych o mnie. Ufnie będę czekał prosząc, by Pan Jezus mnie zmieniał według swej woli.

Jacek

Bóg pokazał mi, że mnie kocha i to, że ja potrzebuję Jego w całości; miłości. Dał mi poznać, co się we mnie zmieniło na dobre i pozwolił mi poznać, co to jest radość, spokój. Amen

Jadwiga

Bóg pokazał, uświadomił mi, że nie mogę się zamykać na Jego działania, że jest Miłosierny, że mnie kocha.

Ewa

W czasie kursu Bóg zmienił moje podejście do sakramentu pokuty i pojednania. Wcześniej przystępowanie do tego sakramentu było dla mnie trudne. Wiązało się ze strachem i ogromnym przezwyciężaniem siebie. W czasie tego kursu po raz pierwszy przystąpiłem do tego sakramentu z radością z tego, że Jezus chce zniszczyć mój grzech, wyzwolić mnie z niego. Wcześniej, mimo, że wiedziałem o tym, że jest to sakrament spotkania z pełnym miłosierdziem Pana, nie postrzegałem tego tak. W czasie kursu Duch Święty wlał w moje serce wiele odwagi, przemienił moją wiarę, udoskonalił ją, uczynił ją dojrzałą. Ważne jest dla mnie to, że mogłem doświadczyć dumy z mojej wiary, z tego że mam wielkiego Boga i wierzę, że odbije się Kurs to w moim życiu.

Krzysztof

Zobaczyłam, że muszę mieć więcej pokory, cierpliwości i wyrozumiałości. Już wiem, że polegać mogę tylko na Bogu i Jemu muszę wszystko oddawać, bo to On wie, co i kiedy jest dla mnie dobre, potrzebne, to On kieruje moim życiem i posyła mnie tam, gdzie właśnie w tym momencie powinnam być. Dziękuję Panu, że mogłam uczestniczyć w tym kursie, pomimo sprzeciwu moich bliskich. Wierzę, że kiedyś oni też inaczej popatrzą na to i razem będziemy mogli przyjść do Pana.

Małgorzata

Bóg pokazał mi, że w pojedynkę jestem niczym, że razem można więcej. Dostałem od Boga nadzieję na lepsze dalsze życie, pozbyłem się, nie całkiem, ale lęku, jest on dużo słabszy.

Waldek

Bóg pokazał mi drogę do Jego serca, dał mi radość. Pokazał mi co jest teraz dla mnie ważne, Miłość Pana Jezusa.

Dorota

Kurs Nowe Życie wydaje mi się dał mi poczucie odcięcia się od tego, co było złe w moim dotychczasowym życiu. Myślę, że prawdziwe owoce poznam po jakimś czasie, ale już teraz czuję jakbym zaczynała wszystko od nowa. Chciałabym wytrwać w postanowieniu oddawania każdego dnia Jezusowi. Na tym kursie oddałam Jezusowi wszystko, co mnie dręczyło z przeszłości, to z czym nie mogłam się uporać. Zaprosiłam Jezusa do mojego życia.

Alicja

Na tym kursie Bóg pokazał się, że Jest moim Ojcem, który mnie kocha ze wszystkimi wadami i przywarami. Kocha mnie i mnie nigdy nie opuści. Mimo moich grzechów i cierpienia poczułam, że On mnie kocha, jest prawdziwym Ojcem. Zawsze to czułam, ale tutaj jeszcze bardziej, bo gdyby tak nie było moje życie byłoby ubogie i pozbawione sensu. To Bóg jest motorem i sensem mojego życia, a Jego Duch wylany na mnie, przenika r. mnie i daje mi pokój, cierpliwość i poczucie bezpieczeństwa. Pomaga mi iść w moim codziennym życiu i moim bliskim nieść pokój i radość.

Zofia

Bóg pokazał mi radość życia, miłość wszechogarniającą. Miałam ochotę się do wszystkich przytulać jak dotknął mnie Duch Święty. Wszystkie troski zniknęły, zrozumiałam, że wystarczy zaufać Panu Jezusowi i Go prosić, bo może dać mi bardzo dużo, tylko muszę prosić i uwierzyć, że jest ze mną w każdym momencie mojego życia. Zrozumiałam, że żyłam w ciemności, a on otworzył moje oczy szeroko. Dowiedziałam się także, że zawsze, w każdym momencie mojego życia, będzie ktoś, kto mnie kocha Counting najbardziej na świecie i jestem dla niego najpiękniejsza i najważniejsza. Przyszłam na ten kurs z ciężarem w sercu i jakąś taką rozpaczą. A kończę go szczęśliwa, wolna od trosk, lekka.

Anetta

Scroll to Top