Szkoła Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego w Bełchatowie

Kurs Nowe Życie 29-31.05.2015 r.

Bóg pokazał mi, że jest moim Tatusiem, a ja jego córką. Mimo, że Chrystus odszedł do nieba, to jest cały czas Swift: ze mną. Duch Święty jest cały czas przy mnie i wystarczy oddać się pod jego działanie, aby żyć z Chrystusem, z Bogiem.

Agnieszka

Bóg pozwolił mi przebaczyć pewnej osobie. Wcześniej nie dostrzegałam tego, że mam do niej żal i że muszę jej przebaczyć.

Magdalena

Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym kursie, ponieważ mimo że znałam wszystkie treści tu prezentowane, nigdy nie umiałam skupić się na ich przeżywaniu, a tu w końcu się udało. Do tej pory wydawało mi się, że moje życie toczy się wokół Jezusa BRMS i Jego łaski, ale też dopiero tu zrozumiałam, że bardzo daleko mi do tego. Wiem na pewno, że chce zacząć nowe życie, wierzę w to ze wszystkich sił. Wiem, że nie będzie łatwo, ale pragnę żyć dla Jezusa i służyć moim braciom i siostrom, głosić Jego SŁOWO, na ile jest to możliwe. Bardzo cieszę się też ze wszystkich ludzi, którzy tu byli: from uczestników i posługujących. Czułam naprawdę atmosferę Bożej Miłości. Wiem, że czeka mnie dużo pracy, ale cieszę się, że Duch Święty będzie mnie wspomagał i ogłaszam imię Jezus nad całym moim życiem.

Marta

Pokazał, że nie muszę się „spinać”, aby osiągnąć cel. Nie wszystko zależy ode mnie – NIC NIE ZALEŻY ODE MNIE. Pokazał jak Mu mam zaufać całkowicie.

Marzena

Podczas tego kursu w pełni świadomie, z lekkością w sercu mogłam do Boga powiedzieć Tatusiu. Przytulić się do niego. Otworzyłam się prawdziwie na działanie Ducha Świętego, odrzuciłam wszystkie rozproszenia, dałam mu przyjść do mego serca, przemawiał przez moje usta. Wylał na mnie swoją miłość i pokój. Podjęcie decyzji o oddaniu się Jezusowi – mojemu Panu i Zbawicielowi, pozwoliło mi spojrzeć inaczej na życie: z Nim mogę góry przenosić, nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać. Ufam, Nuestras że ma dla mnie najlepszy plan, dla Jego ukochanej córki. Alleluja!

Anna

Ten kurs miał być nowym początkiem przygody i życia z Panem Jezusem. Mimo, że znałam treści kursu, to nigdy tak do końca nie doświadczyłam miłości Boga do mnie, tylko dlatego, że miałam serce zamknięte na Jego działanie (dosyć świadomie) i to wszystko właśnie na tym kursie się zmieniło. Jestem pewna, że Bóg mnie kocha i jestem Jego ukochanym dzieckiem.

Magdalena

Istota i wartość przebaczenia bliskiej osobie, która nie umie przepraszać.

Józefa

Utwierdził, że idę właściwą drogą, ale jestem tchórzem :)).

Anna

Przeszedłem od podstaw dlaczego wierzę. Jestem bardziej świadomym chrześcijaninem, gotowym rozmawiać z innymi ludźmi o Bogu. Uczułem „uszczypnięcie” Ducha Św.

Leon

Trudno mi to opisać, gdyż były to doznania bardzo różne. Najpierw poczułam wiatr, potem ciepło i emocje, które później dały ukojenie.

Anna

Bóg przypomniał mi o darach Duch Świętego, które towarzyszą mi już od momentu bierzmowania, a gdzieś po drodze oddaliłam się od Jego łaski, która znów powróciła. Uświadomiłam sobie moc Ducha Świętego i to, że nieraz w moim życiu jej doznałam w odważnym 10 działaniu, często pod natchnieniem Ducha Świętego. Duch Święty podpowiadał mi i wskazywał drogę. Pamiętam, jak w 8 klasie Szkoły Podstawowej żarliwie modliłam się o dary Ducha Świętego, a potem w swoim życiu czułam Jego łaskę, obecność, łatwość pokonywania przeszkód, dobre wybory.

Edyta

Na tym kursie mogłem poczuć obecność Boga i Ducha Świętego. Otworzył mi oczy na wiele aspektów wiary. Mogłem nauczyć się modlitwy, przeżywania wspólnej modlitwy. Było to dla mnie bardzo duże przeżycie, można powiedzieć, że największe w moim dotychczasowym życiu.

Jan

Bóg Ojciec ukazał mi, że jest Pełnią Przebaczenia i Miłosierdzia, a więc Bezkresną Miłością.

Andrzej

Bóg na tym kursie pozwolił mi rozpocząć etap WYBACZENIA osobie, która mnie bardzo zraniła, ale jest w dalszym ciągu osobą dla mnie WAŻNĄ i kochaną przeze mnie. Bóg pokazał mi, że kocha mnie mimo że jestem osobą grzeszną. Dlatego ja też powinnam umieć wybaczyć w imię Jezusa Chrystusa. Powinnam to zrobić dla siebie.

Danuta

Na tym kursie 23-25.03.2015 jeszcze bardziej umocniłam się w wierze, o co wcześniej Boga prosiłam. I mam w sobie wielki spokój.

J.

Zostałam dotknięta Duchem Świętym, poczułam po raz pierwszy w życiu pokój i spokój (lekkość, radość, miłość).

Urszula

Bóg bardzo wiele dla mnie zrobił. Zostałam uzdrowiona z choroby. Otrzymałam pokój w moim sercu. Wiele spraw się zmieniło, jestem spokojna i radosna.

Zofia

Udowodnił, że przyszedł do mnie Duch Święty mimo braku zewnętrznych i wewnętrznych odczuć opisanych i omawianych na kursie.

Dawid

Świadectwa bardzo potrzebne! Bogu niech będą dzięki za kapłanów, ich troskę o nas, o Ducha Uwielbienia Pana Boga, za otwartość, dobro, za wszystko! CHWAŁA PANU! Świadectwa jeszcze bardziej pokazywały nam cudowne działanie Pana Boga – Jego Miłość, TROSKĘ O LUDZI i to, że BÓG JEST ŻYWY, KOCHAJĄCY – JEST TU I TERAZ!

Anna

Uświadomił mi, że potrzebuję jeszcze więcej modlitwy.

Michał

Scroll to Top