Szkoła Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego w Bełchatowie

Kurs Nowe Życie 23-25.03.2015 r.

Od dłuższego czasu miałam problem z bólem kolana, które w ostatnich dniach nasiliły się bardzo. W czasie kiedy ksiądz podchodził do każdego z Pismem Świętym i mówił uchwyć się Słowa Bożego, ja zaczęłam zastanawiać się, jak wstać z kolan. Którą ręką uchwycić się Jezusa, a którą podnieść się wspierając się o krzesło. Kiedy nadeszła moja kolej, uchwyciłam się oburącz Jezusa – Słowa Bożego. Wstałam bez żadnego bólu. Jezus podniósł mnie nie tylko fizycznie, ale For podniósł też mojego ducha. Jezus pokazał mi, że Jego Słowo jest najlepszą instrukcją obsługi mojego życia. Słowo – Jezus jest moim Królem i On mnie prowadzi i nieustannie zaskakuje. To Jezus wyrwał mnie z ciemności do światła.

Mirosława

W czasie kursu rozeznałam szczegółową drogę dojścia do Chrystusa przez Soccer wezwanie w modlitwie Ducha Świętego. Bóg Ojciec trzyma swą dłoń nad moją głową ochraniają mnie. Syn Boży prowadzi mnie za rękę po drodze życia. Duch Święty napełnia mnie, abym rozeznawała i wielbiła Boga w Trójcy Jedynego. Zachwyt!

Krystyna

Bóg zmienił moje myślenie o Nim samym. Sporo dały mi do myślenia использовать odczytywane i wyjaśniane fragmenty Pisma Świętego.

Wanda

Nowy etap mojego życia.

Krzysztof

Na tym kursie Bóg uwolnił mnie od poczucia beznadziejności, które towarzyszyło mi od dłuższego czasu; od poczucia, że już nic dobrego nie zdarzy się w moim życiu, że jestem sama i walę głową w mur…. Bóg przypomniał mi mocno o swojej miłości, która jest odwieczna i niezależna od tego, jak daleko odeszłam od Niego. Fizycznie odczułam jakby spadła ze mnie ciężka skorupa, w którą się uzbroiłam i przez którą nie docierało do mnie nic dobrego. Doświadczyłam Bożej czułości i delikatności. Niesamowite jest też doświadczenie wspólnoty. Chwała Panu!

Karina

Scroll to Top